Zabezpečovací a kamerové systémy

 

Společnost se zabývá kompletní dodávkou zabezpečovací, protipožární, přístupových a kamerových systémů do všech druhů objektů – rodinných domů, kanceláří, firemních prostorů a provozoven, skladů a podobně. Systémy mohou být v drátovém a bezdrátovém provedení.

Naší prioritou je dodávat a instalovat kvalitní komponenty, které zajistí spolehlivou a dlouhodobou funkčnost.

Zabezpečovací, protipožární a přístupové systémy

 

Elektronické zabezpečovací systémy jsou elektronická zařízení, jenž chrání osoby i majetek použitím široké škály detektorů (pohyb, otevření okna nebo dveří, rozbití skla, detekce kouře atd.). Neoprávněný vstup do hlídaného prostoru je identifikován a následně signalizován poplachem. Tato informace se přenáší na předem definovaná místa pomocí GSM modemu (majitel objektu, ostraha, PCO – pult centrální ochrany atd.), jenž zajistí odpovídající zásah.

Pro ovládání systémů slouží klávesnice, které můžou mít dotykový displej, LCD displej, nebo jen LED pro detekci stavu. Ovládání pomocí klávesnice je jednoduché a intuitivní. Další možností je využítí klíčenek, se kterými je možné ovládat krom EZS i další prvky jako jsou elektrická vrata, světla, zámky apod.

Naše společnost provádí kompletní dodávku elektronických zabezpečovacích systémů včetně odborného návrhu a instalace předních výrobců elektronických zabezpečovacích systémů (EZS). Preferujeme systémy PARADOX a JABLOTRON, dle přání zákazníka i jiné.

Kvalita dodávaných systémů je deklarována odpovídajícími certifikáty NBÚ, VTUE.

 

Kamerové systémy

 

Kamerové systémy Vám umožní sledovat daný prostor a případně je i pořizován záznam pro další analýzu. Zabýváme se návrhem a instalací digitálních i analogových kamerových systémů. Trendem jsou moderní IP kamerové systémy, které zajišťují vysoké rozlišení a digitální zpracování obrazu. Zajistíme i přestavění analogového systému na digitální.

Pomůžeme Vám s právním aspektem tak, aby neporušoval zákon o ochraně osobních údajů.

Pro kamerové systémy používáme výrobky Hikvision a Dahua Technology.

 

Pracoviště společnosti

Čestice 101, 387 19 Čestice, okr.Strakonice

Telefon

+420 383 396 326

E-mail

cestice@alva.cz

© 2021 FineNet – Na netu v pohodě